TÜSİAD SD² Programına Başvurumuzu Tamamladık!

TÜSİAD SD² Programına Başvurumuzu Tamamladık!

TÜSİAD SD² Programına Başvurumuzu Tamamladık!

Üretimde dijital dönüşüme öncülük etme vizyonu ile geliştirdiğimiz MAS4.0 Dijital Fabrika çözümümüz ve etrafında oluşturduğumuz ekosistem ile Türk sanayisinin dijital dönüşümüne destek veren TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı’nın 2. Yılında da geçen yıl olduğu gibi yerimizi almaktan gurur duyuyoruz.

Oluşturduğumuz alt yapı ile, üretimdeki verimliliği arttırmayı, artan rekabet koşulları, azalan kar marjları ve zorlu pazar koşulları içerisinde firmaların kurulu kapasiteleri ile, ekstra bir makina veya kaynak yatırımı yapmaksızın üretim kapasitesini arttırmayı hedefliyoruz. Yalnızca sahadaki verimliliği değil, geçmişte yapılmış olan yatırımların kullanımını ve yapılması planlanan yatırımları da daha efektif kılarak arttırmayı hedefliyoruz. Karar destek mekanizmalarına katkı sağlayarak, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmenin önü açıyoruz.

Program genelinde ‘’Teknoloji Kullancısının’’ tanımladığı sorun, ihtiyaç fırsat alanında çözüm olabilecek çalışan bir ürün ve hizmet sahibi olmamızın yanında, sanayide dijital dönüşüm teknoloji alanlarının tamamında kısmi veya direkt olarak tecrübeye sahibiz. Arttırılmış gerçeklik alanında yapılmış olan ar-ge faaliyetleri, talep edildiği takdirde bulutta çalışabilme özelliği, toplanan büyük verinin anlamlandırılması ve analizi, Anot Otomasyon ortaklığında robot ve otomasyon sistemlerinin kurulabilmesi, Güvenlik alanında Egebimtes’in ayrıca destek sağlayan bir ekibinin bulunması ve simülasyon amaçlı kullanılabilecek dijital fabrika ikizi çözüm ortaklığı ile teknoloji kullanıcısına ihtiyacı olan her alanda çözüm sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.