“Teknopark İzmir’de yerimizi almaya hazırlanıyoruz!”

“Teknopark İzmir’de yerimizi almaya hazırlanıyoruz!”

“Teknopark İzmir’de yerimizi almaya hazırlanıyoruz!”

“Sürdürülebilir büyümenin ardındaki gerçek itici güç, Ar-Ge’ye ayrılan kaynak olmuştur.” Mottosu ile 2006 yılında Türkiye pazarındaki talebi karşılamak amacıyla geliştirmiş olduğumuz üretimden veri toplama ve görsel fabrika çözümümüz olan MAS’ın AR-GE faaliyetlerini akadami ve sanayi işbirliğinde İzmir Teknokent’de sürdürmeyi hedefliyoruz.

Amacımız, Endüstri4.0 ve dijital dönüşüm trendlerine öncülük etme vizyonu ile teknoloji, altyapı ve işlevselik anlamında modernize etmiş olduğumuz MAS4.0 versiyonunun modüler yapısı içerisindeki çeşitliliği arttırmak ve oluşturduğumuz ekosistem içerisindeki çözümler ile birlikte üretim yönetiminde globel ölçekte rekabetçi altyapıya sahip fabrikalar oluşturmaktır.

Temelde üretim süreçlerinin uçtan uca dijitalizasyonunu sağlayarak bilgiye anlık erişimi sağlamak, darboğazları saptamak, proaktif aksiyonlar oluşturarak üretim verimliliğini arttırmak üzerine kurulu bir sistem olan MAS4.0’ın odağı önümüzdeki süreçte yalnızca sahadaki verimliliğin değil, geçişte yapılmış olan yatırımların kullanımını ve yapılması planlanan yatırımlarıda daha efektif kılarak arttırmaktadır. Karar destek mekanizmalarına katkı sağlayarak, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmenin önünü açmaktır.

Akıllı fabrika’lara doğru giden bu süreçte ise odağımızda dijital ikiz, yapay zeka ve kestirimsel analizler (Kestirimci bakım/predictive maintenance), bulut teknolojileri, yalın üretim felsefesi, iş zekası çözümleri, arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojileri (AR & VR), endüstriyel IoT cihazları, enerji takip çözümleri gibi hayatımıza giren ve yeni girecek olan teknolojiler yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
<a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.