masplus
Ücretsiz Deneyin

Neden MAS+ ?

  1. Ana Sayfa
  2. Neden MAS+ ?
Neden MAS+ ?

MAS+, Endüstri 4.0 ile başlayan dijital dönüşüm sürecine öncülük etme vizyonu ile geliştirilmiş olan Akıllı Fabrika Çözümü ’dür.

Egebimtes ’in üretim alanındaki 30 yılı aşkın tecrübesinin ürünleşmesi ile kısa zamanda alanındaki lider oyuncularından biri haline gelmiştir. Sunduğu esnek altyapı ile her gün çeşitli üretim kollarında faaliyet gösteren +150 firmada +15.000 makine ile haberleşmektedir.

Öncelikli hedefimiz kurulan sistem ile ekstra bir makine veya kaynak yatırımı yapmaksızın, kayıpların önüne geçerek üretim kapasitesinin, kalite ve performansının arttırılmasıdır. Oluşturulacak olan alt yapı ile artan rekabet koşulları, azalan kar marjları ve zorlu pazar koşulları içerisinde firmaların üretim kapasitesinin arttırılması hedeflenir.

MAS+ ile süreçlerin uçtan uca dijital olarak takibi ve yönetimi sağlanır. Bilgiye anlık olarak erişim sağlanır, darboğazlar belirlenir, müdahale süreleri kısaltılır, kayıplar azaltılır veya oluşmadan önlenebilir. Kurum içerisinde doğru bilginin paylaşımı sağlanır, kurumsal bilgi birikimi, hafıza ve olgunluk oluşur. Bu sayede firma içerisindeki karar destek mekanizmalarına katkı sağlanır, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmenin önü açılır.

Esnek ve modüler altyapısı ile MAS+ kurumların ihtiyaçları doğrultusunda modellenebilirken, kullanıcılardan gelen taleplerinde en hızlı şekilde çözümlenmesini sağlar. Kullanıcılarına bilgiye herhangi bir cihazdan 7/24 erişim imkân verirken, esnek veri toplama katmanı üretim sahasındaki her türlü makine ile haberleşme kabiliyeti sunar. Entegrasyon mimarisi, kurum içinde kullanılmakta olup çevre sistemlerin etkinliğini arttırmaktadır.

Stratejimizi işimize hâkim olmak, ezber bozmak ve takımımıza sahip çıkmak üzerine kuruyoruz. Teknolojik anlamda otomasyon, giyilebilir teknolojiler, arttırılmış/sanal gerçeklik, makine öğrenmesi ve yapay zekâ gibi alanlarda Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da ağımızı genişleterek küresel ölçekte de pazarda sözü geçen bir oyuncu olmayı hedefliyoruz.

0 %
OEE Artışı
0 %
İşletme
Süresi Artışı
0 %
Hatalı Ürün
Miktarı Azaltma
0 %
Malzeme
Tüketimi Azaltma
0 %
Malzeme
Tüketimi Azaltma
0 %
Rapor Oluşturmada
Azalma
0 %
Kontrol ve Onay İşlemlerinde
Harcanan Sürelerde Azalma
0 %
Plansız Duruşlara Bağlı Enerji
Kayıplarının Azaltılması