MAS 4.0 Win Eurasia’da !

MAS 4.0 Win Eurasia’da !

MAS 4.0 Win Eurasia’da !

Win Eurasia 2019’da Endüstri 4.0 dönüşümlerinde iş ortaklarımızı geleceğe taşıyacak çözümlerimizi paylaştık.

MAS 4.0 Win Eurasia’da ! - MAS Plus Üretim Yönetim SistemiAvrasya bölgesinin lider sanayi fuarı Win Eurasia, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ve imalat sektörünün önde gelen kurumlarının katılımıyla başladı. Uluslararası firmaların robot, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri ve yazılımlarının da sergilendiği fuarda ayrıca Türkiye’nin ilk karanlık fabrikası da ziyaretçilere sunuldu.

Fuarda, son teknoloji Endüstri 4.0 çözümlerini görmeyi planlayan katılımcılar ve ziyaretçiler ile Endüstri 4.0 Festival Alanı’nda buluştuk. Bu alanda bulut teknolojisi, yapay zeka, makine öğrenimi ve iletişimi, endüstriyel nesnelerin interneti, görsel Fabrika, MES, fabrika otomasyonu, dijital ikiz, AR/VR, iş zekası ve daha pek çok çözümümüzü, kullanıcılar için bir uygulama alanı olarak tasarlanan standımızda bir araya getirdik.

Bir cevap yazın

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.