Hakkımızda

MAS Plus Hakkında

MAS, Egebimtes tarafından geliştirilmiş, dijital dönüşüm servisleri ile desteklenen, anlık üretim (WIP) (GENBA) takibi sağlatan, Dijital Fabrika / MES çözümüdür.

Kurulan otomasyon network üzerinden üretim veriler toplanır,  bulut ortamında dijitalleştirilir. Performans değerleri izlenerek raporlama yapılır, proaktif aksiyon alınır, makina süreçlerin otonom karar alması sağlanır.

Mas çözümü işletmelerin akıllı fabrika yolculuğunda ihtiyaç duyacağı veri toplama, entegrasyon ve otomasyon altyapısını sunar.

  • Görsel fabrika ile şeffaf üretim ortamı sağlanır,
  • Kayıplar azaltılarak verimlilik artırılır.
  • Yalın üretim çalışmalarına destek sağlanır.
  • Endüstri 4.0, akıllı fabrika ve dijital dönüşüm süreci başlatılır,
  • Gerçek zamanlı veri beslemesi ile ERP sistem etkinliği artırılır.
  • MAS partner eko sistemi ile sanal fabrika, çizelgeleme, Rfid takip, sanal gerçeklik gibi projeler gerçekleştirilebilir.

Faaliyet alanımızda;

Gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır. 

Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak, müşteri coşkusu (sadık, memnun müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir…

Uçtan uca yüksek katma değerli çözümleri bir araya getirerek müşterilerimize fayda sağlayarak, uluslararası pazarda fark yaratmayı hedefledik. Bu doğrultuda Türkiye çapında Görsel Fabrika denince akla gelen ilk firma olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Değerlerimiz

GENBA-WIP-Üretim sahasındaki dijital dönüşüm ve görsel fabrika süreçlerini yönetmek, kalıcı ve katma değer sağlayan hizmetler üretmek. Gelişen, öğrenen ve yenilikçi iş modeli ile paydaşlara değer üretmek.

Müşterinin sesine odaklanmak. Değer odaklı ve gerçek zamanlı takip edilen üretim. Görsel fabrika, şeffaf üretim, kağıtsız iş modeli. Proaktif müdahale kabiliyeti. Kayıpları azaltmak, kendi kararlarını veren üretim sistemleri kurmak.

Paydaşlarımızla dürüst ve güvenilir ilkesi ile çalışırız. Kararlarım rasyonel ve adildir. Basit ve sonuç odaklı çalışırız. Kaynakları verimli kullanırız. İnsan odaklı ve inovatif projeler yaparız.

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.