Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi'ndeydik!

MAS Görsel Fabrika Çözümü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik! 

MAS Görsel Fabrika Çözümü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik! 

MAS Görsel Fabrika Çözümü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik!  - MAS Plus Üretim Yönetim SistemiBu yıl 1-3 Ekim tarihlerinde ikincisi düzenlenen Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’nde Egebimtes Bilgi Teknolojileri olarak MAS Görsel Fabrika çözümümüz ile yerimizi aldık.

Yoğun katılımın gerçekleştiği zirvede, üretimden veri toplama ve makinalar ile haberleşme, gerçek zamanlı üretim performans takibi, arıza & forklift & bakım & depo için çağrı yönetimi, raporlama ve iş zekası modülleri, proses kontrol ve kalıp uyum modülü, mobil bildirim uygulaması, ve ekosistem çözümlerimiz olan, Dijital Fabrika İkizi, giyilebilir teknolojiler ile anlık üretim izleme, anlık personel ve ürün tanıma/konum takip, artırılmış/sanal gerçeklik uygulamaları, enerji ölçüm, sonlu kapasite planlama, IoT uygulamaları, kestirimci bakım, akıllı depo uygulamaları, otomasyon uygulamaları ve daha pek çok çözümümüzü kullanıcılar içi bir uygulama alanı olarak tasarlanan standımızda bir araya getirdik.

Aynı etkinlikte, İş Geliştirme Yöneticimiz Alp Atay “KOBİ’ler İçin Endüstri 4.0 Çözümleri” konulu panelde yer aldı.

MAS Görsel Fabrika Çözümü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik!  - MAS Plus Üretim Yönetim Sistemi

Alp Atay “KOBİ’lerimiz, oluşturulacak olan alt yapı ile üretim süreçlerini uçtan uca dijitalize ederek üretimdeki verimlilik arttırılabilir, zorlaşan rekabet koşulları, azalan kar marjları ve zorlu pazar koşulları içerisinde ekstra bir makina veya kaynak yatırımı yapmaksızın, kayıpların önüne geçerek üretim kapasitesini arttırabilir.. Bu platform sayesinde, kurum içerisinde doğru bilginin paylaşımını sağlayabilir, kurumsal bilgi birikimi, hafıza ve olgunluğu oluşturabilirsiniz. Karar destek mekanizmalarına sağlanan katkı ile, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmenin önünü açabilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Önümüzdeki dönemdeki hedeflerinin ise izlenebilirliği sağlamanın bir adım ötesine geçerek simulasyon (dijital ikiz) ve kestirimsel modellere odaklandıklarını belirtti. Son dönemde odaklandıkları diğer konular arasında ise makineler arası haberleşme ağının kurulması, iş güvenliği, arttırılmış ve sanal gerçeklik uygulamaları ve enerji verimliliği uygulamaları olduğunu söyledi.

MAS Görsel Fabrika Çözümü ile Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik!  - MAS Plus Üretim Yönetim Sistemi

Bir cevap yazın

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.