masplus
Ücretsiz Deneyin

Egebimtes Hakkında

  1. Ana Sayfa
  2. Egebimtes Hakkında
Egebimtes Hakkında
egebimtes logo

Günümüzdeki artan rekabet koşulları ve değişen tüketici ihtiyaçları, kurumları, iş yapma şekillerini daha etkin ve verimli hale getirmek için farklı yöntemler kullanmaya, maliyeti düşürüp verimi arttırmanın yollarını aramaya itiyor. Bu zorlu koşullar kurumların geleneksel bakış açılarını değiştirmelerine sebep olurken, bilgi teknolojileri ise artık rekabette öne çıkmayı mümkün kılan anahtar bir çözüm olarak değerlendiriliyor.

Bizlerse, Egebimtes Bilgi Teknolojileri olarak 1991’den bugüne, Türkiye genelinde uçtan uca anahtar teslim dijital projelerine imza atıyoruz.

Bugün de çağdaş yönetim anlayışının gerektirdiği bilgi sistemlerini, donanım, yazılım ve iletişim alanlarında, dünyanın en yeni ve en gelişmiş teknolojilerini kullanarak oluşturuyoruz. Bu çözümleri; danışmanlık, proje tasarımı, yönetimi ve kurulumu, eğitim, servis ve destek hizmetlerini de içererek; iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Kurumların vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlıyor, maliyet ve rekabet avantajı oluşturan, değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler üretiyoruz.

cizgi ust

Rakamlarla Egebimtes

5173
0 +

Alanında Uzman Ekip

5172
0 +

Sistem Kuruluşu

5175
0 +

Destek Sözleşmesi

5176
0 +

Çok Uluslu Şirket Referansı

cizgi
SİSTEM VE VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

1991’den günümüze uzanan tecrübemizi anahtar teslimi sistem ve ağların tasarımı, kurulumu entegrasyonu ve bakımı için kullanıyoruz. Ölçeği ve karmaşıklığı hangi seviyede olursa olsun, uçtan uca çözüm sunma kültürümüzle, hızla değişen iş koşullarınıza ve hedeflerinize ulaşmanızı destekliyoruz.

İŞ UYGULAMALARI

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ana işinizi kucaklayan çözümler sunarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı oluyoruz. Teknoloji eğilimlerini yakından takip ediyoruz ve her biri kendi alanında uzman danışmanlarımızla üretim otomasyonu ve yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uyarlamaları ve ihtiyaca özel yazılım geliştirme gibi çeşitli alanlarda çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Bilişim projelerinde gerçek ihtiyaçlarınızın tespiti, doğru ürünlerin seçimi, bünyenize uygun iş akış planınızın oluşturulması için uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyi çözüm odaklı insan kaynağımızla birleştiriyoruz. Bilgi teknolojileri stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasında, altyapı bileşenleri seçimi ve devreye alınmasında, entegrasyon ve otomasyon projelerinde, projenin en sağlıklı biçimde ve takvim dahilinde hayata geçirilmesi için gereken tüm teknoloji ve destek ihtiyaçlarınızı tek noktada topluyoruz.

Web sitemizi ziyaret edebilirisiniz.