Dijital Fabrika

Dijitalleşen dünya ve değişen iş modelleri ile birlikte verinin hayatımızdaki önemi her geçen gün artmakta, veri artık para ile eş değer bir statüye erişmiş durumdadır.

Değişen pazar koşulları, müşterilerden gelen talepler, artan rekabet, azalan kar marjı sebebiyle yeni iş modelleri belirlerken ve organizasyonlarımızın hayatlarını devam ettirmek üzere kararlar alırken elimizdeki verinin doğruluğu kritik önem kazanmaktadır. Bu durum her ticari kurum için olduğu gibi üretim tesisleri içinde geçerlidir.

Dijital Fabrika - MAS Plus Üretim Yönetim Sistemi

Dijital Fabrikanızı Nasıl Kuruyoruz?

MAS Plus bu noktada üretim süreçlerinin uçtan uca dijital bir şekilde takibini sağlar, bu sayede günlük hayatta kağıt kalem aracılığıyla gerçekleştirilen işlemler sebebiyle oluşan kayıpların önüne geçilir, verinin kesinliği sağlanır. Bilgiye anlık olarak erişilebilir, üretim süreçleri uçtan uca izlenebilir, hangi makinanın çalıştığı, nerede ne zaman neyin üretildiği, bu üretimin verimi belirlenir. Üretimdeki dar boğazların saptanması sağlanır. Anında müdahale ile, kayıplar azaltılır veya oluşmadan önlenir.

Oluşturulacak olan alt yapı ile, üretimdeki verimliliğin arttırılması, artan rekabet koşulları, azalan kar marjları ve zorlu Pazar koşulları içerisinde firmaların bir kurulu kapasiteleri ile, ekstra bir makina veya kaynak yatırımı yapmaksızın, kayıpların önüne geçerek üretim kapasitesinin arttırılması hedeflenir.

Bu platform sayesinde, kurum içerisinde doğru bilginin paylaşımı sağlanır, kurumsal bir bilgi birikimi, hafıza ve olgunluk oluşur. Paralelinde ise raporlama, izleme, planlama gibi süreçlere de katkı sağlanarak, paydaşların uzmanlık alanlarına konsantre olmaları sağlanır.

Üretim süreçlerinde tekrarlanan prosedürlerin eliminasyonu sağlanır, süreçler otomatik bir hale gelir. Karar destek mekanizmalarına katkı sağlar, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmenin önü açılır.

Verimlilik Artışı

Üretimdeki dar boğazlar belirlenerek kayıpların önüne geçilir.

Anlık Doğru Bilgi ve Raporlama

Tüm süreçler izlenerek planlanan değişiklikler otomatik olarak raporlanır.

Veriler Dijital Ortamda

Tüm verileriniz dijital ortamda saklanır.

%100 Güvenli

Tüm verileriniz yüksek güvenlikli dijital ortamda korumamız altındadır.

Dijital Fabrikanız İçin Şimdi İletişime Geçin

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.