masplus
Ücretsiz Deneyin

Değerlerimiz

  1. Ana Sayfa
  2. Değerlerimiz
MAS EKIBI e1696175815454
Değerlerimiz

Günümüzdeki artan rekabet koşulları ve değişen tüketici ihtiyaçları, kurumları, iş yapma şekillerini daha etkin ve verimli hale getirmek için farklı yöntemler kullanmaya, maliyeti düşürüp verimi arttırmanın yollarını aramaya itiyor. Bu zorlu koşullar kurumların geleneksel bakış açılarını değiştirmelerine sebep olurken, bilgi teknolojileri ise artık rekabette öne çıkmayı mümkün kılan anahtar bir çözüm olarak değerlendiriliyor.

Bizlerse, Egebimtes Bilgi Teknolojileri olarak 1991’den bugüne, Türkiye genelinde uçtan uca anahtar teslim dijital projelerine imza atıyoruz.

Bugün de çağdaş yönetim anlayışının gerektirdiği bilgi sistemlerini, donanım, yazılım ve iletişim alanlarında, dünyanın en yeni ve en gelişmiş teknolojilerini kullanarak oluşturuyoruz. Bu çözümleri; danışmanlık, proje tasarımı, yönetimi ve kurulumu, eğitim, servis ve destek hizmetlerini de içererek; iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Kurumların vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlıyor, maliyet ve rekabet avantajı oluşturan, değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler üretiyoruz.

20 misyon

MİSYON

Üretim sahasında uçtan uca dijital dönüşüm süreçlerini yönetmek, kalıcı ve katma değer sağlayan hizmetler üretmek. Gelişen, öğrenen ve yenilikçi iş modeli ile paydaşlara değer üretmek.
Son teknolojileri ve eşsiz uzmanlığı sağlamak. Müşterilerimizin büyüme ve başarılarını sağlamak, aynı zamanda sürdürülebilir ve sorumlu üretim konusunda daha büyük bir amaç için çalışmak.

19

VİZYON

Karlılık, sürdürülebilirlik, yenilikçilik, verimlilik ve üretken bir gelecek arayışında olan fabrikaların Akıllı Fabrika Sistemleri alanında tercih ettiği stratejik çözüm ortağı olmak.
Paydaşlarımızla süreçlerini optimize etmek, dijitalleştirmek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için gerekli tecrübe ve teknolojiyi paylaşmak.
Müşterilerimiz için sürdürülebilir büyümeyi ve başarıyı teşvik ederken, aynı zamanda gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakmak adına sorumlu imalatın destekçisi olarak ekosistemimize ilham kaynağı olmak.