Bilişim 500 Plus – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması Sonuçları

Bilişim 500 Plus – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması Sonuçları

Bilişim 500 Plus – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması Sonuçları

Bu yıl yirmibirincisi düzenlenen ‘’Bilişim 500 Plus – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’’ sonuçlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da yükselişimizi sürdürdük.

“Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” verilerine göre Türkiye genelinde 37. Sırada,

MAS 4.0 Dijital Fabrika çözümümüz ile Sanayide Dijital Dönüşüm süreçlerimdeki yenilikçi yaklaşımımız ile “Sektörel Yazılım – Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” gelirlerine göre Türkiye genelinde 13. sırada,

“Hizmette lider 1egebimtes” sloganı ile başlattığımız dönüşümümüzde ERP ve iş süreçlerinde yarattığımız fayda ile “ERP Yazılım – Sistem Entegratörü ve İş Ortakları” gelirlerine göre yapılan sıralamada Türkiye genelinde 8. Sırada,

İzmir şirketleri arasında yapılan araştırmada geçen yıla kıyasla bir basamak daha yükselerek 1. Sırada ve,
2018 yılında yayınlanan araştırma sonuçlarına göre 2019 yılında Türkiye geneli yapılan sıralamada 32 basamak yükselerek 135. sırada yerimizi aldık!

Ulaştığımız tüm başarılar için başta ekip arkadaşlarımız, Egebimtes çözümlerini ve hizmetlerini tercih eden değerli iş ortaklarımız olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Birlikte nice başarıları paylaşmak dileği ile.

Bir cevap yazın

MAS PLUS Demo Talebi Telefon 0 232 489 00 60
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

    Kişisel verilerimin bana özel hizmetler oluşturulması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasına ve iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.
    <a href="https://www.masplus.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni/">KVKK Aydınlatma Metni</a>'ni okudum, kabul ediyorum.